FAQ - meble na wymiar Giżycko

Zadzwoń

600 810 597

Najczęściej zadawane pytania

Pracownia Mebli Grochowski mieści się w Giżycku. Zamówienia realizujemy dla klientów z całego województwa Warmińsko – Mazurskiego, między innymi Olsztyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Ełk, Olecko, Kętrzyn, Pisz.

Termin wykonania mebli zawsze określamy w umowie podpisanej z klientem. Jest on uzależniony od zakresu zamówienia, lecz zwykle wynosi od kilku tygodni w przypadku szaf, do dwóch miesięcy w przypadku skomplikowanych kuchni. Montaż mebli u klienta trwa od dnia do tygodnia, w zależności od stopnia skomplikowania.

Na wyprodukowane przez nas meble obowiązuje dwuletnia gwarancja. Akcesoria meblowe którymi handlujemy mają dożywotnią gwarancję producenta.

Współpracę zaczynamy od umówienia się z klientem na pomiar w miejscu montażu przyszłych mebli. Przedstawiamy ofertę i oceniamy zakres prac stolarskich. Spotkanie takie zajmuje zazwyczaj 1 – 2 godziny, jest niezobowiązujące i zazwyczaj bezpłatne.

Tak, oferujemy sprzedaż ratalną we współpracy z BGŻ BNP Paribas. Decyzja podejmowana jest w 10 minut, bez zaświadczeń do kwoty 16 tysięcy złotych, okres kredytowania wynosi do 60 miesięcy.