Usługi - meble na wymiar Giżycko

Zadzwoń

600 810 597

Nasze Usługi

Etapy realizacji zamówienia

Nasza firma mieści się w Giżycku. Wykonujemy meble na indywidualne zamówienie na terenie całego województwa Warmińsko – Mazurskiego. Tworząc meble na wymiar, zawsze robimy to zgodnie z wymaganiami klienta, na podstawie projektu lub innych ustaleń. Poniżej przedstawiamy kolejne etapy naszej współpracy z klientami.

Produkowane przez nas meble tworzone są na podstawie indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz korzystaniu z najlepszych materiałów, jesteśmy w stanie stworzyć meble które posłużą Ci przez lata. W swojej pracy nie idziemy na kompromisy i nie zostawiamy rzeczy, z których nie jesteśmy zadowoleni. Nasi klienci mogą być pewni, że wykonane przez nas meble posłużą im przez wiele lat.

Na produkowane przez nas meble obowiązuje dwuletnia gwarancja. Akcesoria meblowe sprzedawane przez nas mają dożywotnią gwarancję producenta.

Stolarz
Projekt mebla

Kontakt, projekt, zamówienie

Współpracę zaczynamy od umówienia się na pomiar, najczęściej w miejscu montażu przyszłego mebla. To tu możemy najlepiej podpowiedzieć technologię, przedstawić pasującą ofertę materiałową i ocenić zakres prac stolarskich. Często też uzgadniamy rozwiązania z innymi branżami (instalatorzy elektryczni, hydraulicy, glazurnicy i inni). Spotkanie takie zazwyczaj zajmuje 1 – 2 godziny, jest niezobowiązujące i zwykle bezpłatne. Po zmierzeniu pomieszczenia i prezentacji materiałów, szkicujemy meble i wyliczamy wartość zamówienia. Jeżeli klient akceptuje warunki zamówienia, podpisujemy umowę zawierającą opis lub szkic mebla, stosowane materiały, niezmienną wartość zamówienia i termin realizacji.

Zawias meblowy

Terminy, realizacja, rozliczenia

Terminy wykonywania mebli na wymiar określa zamówienie, ale z reguły wynoszą one od kilku tygodni w przypadku szaf, do dwóch miesięcy w przypadku skomplikowanych kuchni. Sam montaż mebli u klienta trwa, w zależności od skomplikowania mebli, od jednego dnia do tygodnia (jeśli istnieje potrzeba dorobienia elementów lub pasowania elementów do pomieszczenia). W momencie podpisania zamówienia pobieramy zadatek w wysokości 1/3 wartości zamówienia. Reszta rozliczana jest po zamontowaniu mebli i ich odbiorze ilościowym i jakościowym przez klienta. Oferujemy również sprzedaż ratalną prowadzoną we współpracy z BGZ BNP Paribas, który ma jedną z lepszych ofert na rynku. Minimum formalności, decyzja w 10 minut. Bez zaświadczeń – do 16 tys. zł na dowód osobisty, okres kredytowania do 60 miesięcy.